У Бердянську – чергове зухвале рейдерство, очолюване Козаченком

0 2 838

8 жовтня, у п’ятницю ввечері рейдери «Азовкабеля» зухвало вкрали об’єкт нерухомості, куди знову зайшли в супроводі місцевої поліції.
Зокрема, «чорний» нотаріус міста Бориспіль Лідія Лазоренко незаконно змінила власника об’єкта нерухомості за адресою м. Бердянськ, вул. Кабельників, 3е. Цей об’єкт належить ТОВ «Аднос».

Загарбницькі дії були вчинені попри чинні рішення Запорізького господарського суду, а також Орджонікідзевського райсуду м.Запоріжжя про заборону вчинення будь-яких реєстраційних дій.

На підставі відсутнього рішення суду про перехід права власності цього об’єкта та «лівою» заявою про зняття арешту зовсім з іншого об’єкта, право власності законного власника ТОВ «Аднос» переходить до ПрАТ «Азовкабель». Фактично об’єкт був просто вкрадений.

Протягом двох годин нотаріус Руслана Фролова з міста Одеса оформлює купівлю-продаж цього об’єкту нерухомості між ПрАТ «Азокабель» і ТОВ «Діфенс Метал», яке в квітні почало процедуру банкрутства ПрАТ «Азовкабель» під керівництвом судді Запорізького господарського суду Лариси Сушко (№908/964/21). Про злочинні дії цієї судді вже писали інші ЗМІ.

Попри незаконний перехід об’єкта на адресу «Азовкабеля», рейдери Олексій Козаченко і Дмитро Танцюра в розріз із чинним законодавством про банкрутство (ст. 44 Кодексу України «Про процедуру банкрутства») здійснюють незаконну оборудку на адресу своєї компанії. Чи варто відзначати, що зазначений нотаріус Фролова є давньою подругою Дмитра Танцюри (депутата Одеської міськради від партії «Довіряй справам»)?

Танцюру так само називають соратником мера Одеси Геннадія Труханова, якому нещодавно Офіс Генпрокурора підписав підозру.

У суботу зранку близько 15 озброєних людей у балаклавах за участю Державної служби охорони міста Бердянськ здійснили захоплення із застосуванням сльозогінного газу та з заподіянням тілесних ушкоджень співробітникам ТОВ «Аднос», які перебували на території зазначеного об’єкта під час рейдерського захоплення.

Також для легалізації незаконних дій були залучені співробітники ГУНП Бердянська. З огляду на «теплі» стосунки між Козаченком і співробітниками обласної правоохоронної системи, вони наразі й утримують цей об’єкт нерухомого майна. Не виключаємо, що скоро будуть сфабриковані нові кримінальні справи на адресу власників компанії «Аднос», як це відбувається протягом останніх 7 місяців в інтересах Козаченка. А також дії за участю проплачених громадських діячів (наприклад «Сармат TV»), які вчергове покривають рейдерство Козаченка.

Варто відзначити, що судове засідання за цим об’єктом нерухомості призначено на 21 жовтня, але навіщо тут суд, якщо можна досвідченим рейдерським способом за один день вкрасти нерухоме майно?

Нагадаємо, йдеться про екснардепа Олексія Козаченка, який за допомогою «чорного» реєстратора без будь-яких підтверджувальних документів змінив чинного директора ПрАТ «Азовкабель». Трохи пізніше виявилося, що нові самопроголошені керівники заводу потопають у мільйонних боргах. При цьому проти колишніх власників почали фабрикувати кримінальні справи.

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский