У Кривому Розі відбулося технічне відкриття найбільшого в Україні центру Дія.Бізнес

0 168

Поки так звані псевдоактивісти намагаються знищити бізнес у Кривому Розі, відповідальні компанії, які вболівають за майбутнє міста, сприяють втіленню у життя важливих проектів. Сьогодні, 26 листопада, у Кривому Розі відбулось технічне відкриття центру підтримки підприємців. Це найбільший центр Дія.Бізнес в Україні — його площа 600 квадратних метрів.

Проект було створено за сприяння “Рудомайн” і Visa. Технічний партнер — Хуавей Україна. Партнер з безпеки — Ajax Systems.

Як стало зазначається у повідомленні пресслужби Мінцифри, центр запрацює у межах національного проєкту з розвитку підприємництва Дія.Бізнес. Такий центр відкриває нові можливості для підприємців, а саме:

  • безоплатні консультації від експертів за різними напрямами
  • участь у бізнес-подіях
  • навчання на короткотермінових та довготермінових освітніх програмах
  • пошук інвесторів і партнерів
  • знайомство з іншими підприємцями
  • тестування продукту на спеціальній pop-up-локації тощо.

Усі ці опції стануть доступні після офіційного відкриття центру Дія.Бізнес у Кривому Розі в січні 2022 року. Наразі локація готова, а команда зібрана та проходить навчання.

Ініціатор відкриття Дія.Бізнес у Кривому Розі Юрій Корявченко відзначив, що проект ініційовано задля полегшення життя підпримєців:

«Я з гордістю заявляю, що в моєму рідному місті відкрився найбільший центр Дія.Бізнес. Ми ініціювали цей проєкт, щоб полегшити життя підприємцям і реально допомогти їм. Пишаємося нашим сучасним центром і будемо стежити за успіхами підприємців». 

«Впевнений, що цей центр буде новим поштовхом для підприємців міста. Завжди приємно спостерігати за амбітними, талановитими та юними криворіжцями, які хочуть відкрити або «розкрутити» свій бізнес. І ми допоможемо! Успіхів найбільшому центру Дія.Бізнес у Кривому Розі!» — відзначив директор компанії «Рудомайн» Володимир Колос.

Заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції Валерія Іонан зауважив, що це вже 10-й центр Дія.Бізнес: “Мінцифра активно розвиває інфраструктуру центрів підтримки підприємництва Дія.Бізнес, що покривають всю країну та працюють як єдиний механізм за найвищими стандартами надання послуг та комунікації з підприємцями».

Зі свого боку директор Хуавей Україна Ма Ці відзначив важливість Кривого Рогу як індустріального центру:

«Компанія «Хуавей Україна» бере активну участь у побудові відкритої екосистеми розвитку підприємництва. Ми разом з партнерами прагнемо створити нові можливості для малого та середнього бізнесу завдяки мережі центрів Дія.Бізнес, розвивати навички в початківців та досвідчених підприємців, стимулювати використання технологій, щоб бути комерційно успішними як в Україні, так і на міжнародному ринку. Кривий Ріг як індустріальний центр є важливим для економіки України і має великий потенціал для розвитку малого та середнього бізнесу».

«Завдяки Дія.Бізнес у регіонах України з’являється дедалі більше можливостей для старту та ведення бізнесу. Ми раді бути постійними партнерами Дія.Бізнес і не тільки захищати самі центри від грабіжників, пожеж і затоплення, а й надавати консультації та допомогу щодо безпеки малого та середнього бизнесу всім відвідувачам», – додав Андрій Русан, Head of Sales, Ajax Systems.

Адреса центру Дія.Бізнес: м. Кривий Ріг, вул. Петра Калнишевського, 1а. 

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский