У Києві вимагали відставки замміністра юстиції Горовця: підіграє рейдерам

0 318

Зупинити рейдерство столичного ТЦ «Сіріус» та притягти винних до відповідальності – такі вимоги 30 грудня висунули активісти під стінами Міністерства юстиції України. Ініціатори заходу – ГО «Народ проти корупції» вимагали відставки заступника міністра Євгена Горовця та розслідування протиправних дій Офісу протидії рейдерства. Передає кореспондент «Вибору».

«Сьогодні громадська організація «Народ проти корупції» разом із обуреними громадянами прийшла під стіни Міністерства юстиції. Тому що тут відбуваються дивні речі. Як нам стало відомо, заступник міністра Малюськи пан Горовець може бути пов’язаний з тим, що антирейдерська комісія використовується справжніми рейдерами для захоплення торгово-розважального центру «Сіріус» у Деснянському районі міста Києва на Троєщині. А саме ця комісія прийняла до розгляду скаргу рейдерів на реєстраційну дію щодо реєстрації права власності на нерухоме майно. А це право власності було набуто рішенням Верховного Суду України, яке як відомо, є остаточним і оскарженню не підлягає», – заявили активісти.

За їхніми словами, таким чином пан Горовець, антирейдерська комісія та Міністерство юстиції поставили себе вище Верховного Суду України. Ба більше – вище закону.

«Тому ми прийшли сюди сьогодні вимагати негайного відсторонення пана Горовця від виконання службових обов’язків. Вимагаємо також проведення ретельної перевірки діяльності на посаді першого заступника міністра. Просимо антирейдерську комісію повернутися в законне русло і не розглядати скарги, які згідно закону розгляду не підлягають. Також ми принесли відповідне звернення до міністра юстиції Дениса Малюськи. Хочемо йому сказати, що він має контролювати міністерство та своїх підлеглих. Тому що виглядає це так, ніби він кришує всю цю діяльність. Тому ми прийшли сьогодні під стіни Міністерства юстиції України та вимагаємо зараз негайно вийти до нас представника відомства. Також просимо міністра юстиції вийти до нас, щоб поспілкуватись та пояснити ситуацію», – наголосили активісти.

У результаті акції до них вийшов заступник начальника управління — начальник відділу приймання та реєстрації документів Костянтин Данілкович. Він зареєстрував звернення та запевнив, що передасть інформацію особисто міністру Денису Малюсьці.

Акція продовжилася під Офісом Президента. Там активісти поновили свій виступ та передали звернення раднику керівника ОП Андрія Єрмака – Андрію Ляховичу.

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский