У Київському картонно-паперовому комбінаті розкрили правду про власника підприємства

0 55

Представники Київського картонно-паперового комбінату 12 вересня дали офіційне роз’яснення щодо громадянства власника компанії.

Відповідна інформація була оприлюднена на офіційному сайті Київського КПК.

Повідомляється, що власник комбінату – компанія з Австрії Pulp Mill Holding. Її основний бенефіціар, а отже – власник ПрАТ “Київський КПК” – Володимир Крупчак.

“Крупчак Володимир Ярославович вже 15 років не є громадянином російської федерації. Він дійсно був депутатом російської державної думи, водночас після цього, у 2007 році, відмовився від російського громадянства і отримав громадянство України. У 2010 році був депутатом Київської обласної ради, кавалер орденів “За заслуги“, – зазначають у Київському КПК.

Як йдеться в офіційній заяві комбінату, після відмови Крупчака від російського громадянства, олігархи з рф намагались тиснути на нього і задіяли навіть спецслужби. Зокрема у 2019 році його спробували викрасти та вивезти з території України.

Так як Крупчак бачив загрозу своєму життю, він виїхав з України та отримав громадянство Кіпру. Наразі він проживає у Лондоні, що, зокрема, засвідчено даними порталу Youcontrol.

У пресрелізі “Київського КПК” зазначається, що австрійська материнська компанія інвестувала в українське виробництво 360 млн євро. Кошти спрямували на розвиток комбінату: відремонтовано приміщення, закуплено новітнє устаткування.

Станом на сьогодні, ККПК отримав від Європейського банку реконструкції та розвитку черговий інвестиційний транш в розмірі 25 млн євро, а компанія Pulp Mill Holding виступила гарантом по кредитним зобов’язанням ПрАТ “Київський КПК”.

Нагадуємо, на початку літа 2022 року на картонну фабрику у Обухові – підрозділ Київського КПК – відбувся обшук. Підстава для обшуку – нібито зв’язок з рф та ухилення від сплати податків.

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский