Витримують до 100 кг: Київський картонно-паперовий комбінат виробляє унікальні ліжка

0 2 189

Із турботою про вимушених переселенців, українців, що втратили житло, про наших героїв, що допомагають боронити українську землю: Київський картонно-паперовий комбінат розпочав виробництво ліжок за унікальною технологією. Гофроліжка від Обухівського підприємства – екологічні, компактні і легко розкладаються, що дуже важливо в польових умовах. Їх часто закуповують українські волонтери.

З ініціативи австрійської групи компаній, яка є засновником ТОВ «Київський картонно-паперовий комбінат», та директора українського підприємства Ігоря Олещука, компанія розпочала виробництво нового продукту – модульних збірних гофроліжок, які використовують у медичній та соціальній галузях.

Унікальні розкладні ліжка виготовляються з вологостійкого гофрокартону та мають вагу лише 9 кг, при цьому витримуючи навантаження до 100 кг. Ліжка мають модульну конструкцію і можуть збиратися на місцях прямо з коробки. І це – дуже зручно, адже на упаковці наведена покрокова інструкція.

картонні ліжка

Легкість конструкції та надійність виробів уже оцінили українці, які постраждали від бойових дій і волонтери. «Дуже просте у збиранні. Я задоволений конструкцією і надійністю ліжка», – коментує військовослужбовець Денис Онищенко.

У волонтерській групі місцевої територіальної громади, відзначили, що ТОВ «Київський картонно-паперовий комбінат» уже не вперше надає важливу допомогу штабу та піклується про комфорт.

«Цього разу – це ліжка, які стали ще зручнішими, завдяки вдосконаленій технології. Щиро дякуємо виробнику за дуже актуальну наразі продукцію. Завдяки інноваціям відділу розробки гофроупаковки, який очолює Андрій Савюк, та провідному інженеру-конструктору Сергію Швецю, нашим бійцям стало трішки комфортніше нести службу», – розповіла волонтерка Міла Федорченко.

картонні ліжка

Частину виробів також вже відвантажили до Волонтерського гуманітарного штабу. Таким чином, завдяки допомозі обухівських промисловців, люди, які вимушено покинули свої домівки, зможуть спати на ліжках, а не на підлозі.

Нагадаємо, Обухівська картонна фабрика – одне з найбільших підприємств Європи, яке є частиною австрійської компанії. З 2021 року її очолює Ігор Олещук. Продукцію Київського картонно-паперового комбінату щорічно купують близько 700 підприємств в Україні і за її межами. Компанія також є найбільшим платником податків у столичному регіоні.

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский