Запорізькі правоохоронці піклуються про мешканців населених пунктів, які потерпають від постійних обстрілів

0 30

Завдяки злагодженій роботі працівників ювенальної превенції та поліцейських офіцерів громад, десятки багатодітних родин, які потребують соціальної підтримки, отримали гуманітарну допомогу у вигляді продуктів харчування та речей першої необхідності.

Попри періодичні збройні атаки російських загарбників, запорізькі поліцейські завжди на варті безпеки мирного населення. Працівники підрозділів превенції об’єдналися задля досягнення безпекового середовища не тільки на території міста Запоріжжя, але й в громадах області.

Описание: Z:Фото2022травень20ПОГ и ЮПPOG_YP_1.jpg Співробітники поліції вправно виконують свої службові обов’язки, у тому числі в місцевостях, куди часто «прилітають» ворожі снаряди. Так, попри власну небезпеку, для забезпечення порядку у населених пунктах, ПОГи патрулюють територію обслуговування, проводять профілактичні та превентивні заходи, перевірять підозрілих осіб з метою виявлення диверсантів, а також фактів протиправної або злочинної діяльності.

Поряд з цим, поліцейські офіцери у підпорядкованих громадах постійно здійснюють моніторинг ситуації у кризових родинах, які потребують соціальної підтримки. Вони докладають багато зусиль для забезпечення жителів громади необхідними речами та продуктами харчування.

Одним із прикладів добрих справ офіцерів є надання допомоги родині в селі Кам’янське, яка опинилася у складних життєвих обставинах. Діткам привезли багато іграшок і смаколиків, забезпечили канцелярським приладдям. Також родині передали продукти харчування та засоби особистої гігієни.

Описание: Z:Фото2022травень20ПОГ и ЮПPOG_YP_3.jpg
Активну позицію в підтримці громадян, які потребують соціального захисту та піклування, мають працівники ювенальної превенції. Поліцейські постійно здійснюють профілактичні заходи з дітьми, контролюють ситуацію у кризових родинах, надають їм необхідну допомогу.

Описание: Z:Фото2022травень20ПОГ и ЮПPOG_YP_2.jpg

Описание: Z:Фото2022травень20ПОГ и ЮПPOG_YP_6.jpg

Описание: Z:Фото2022травень20ПОГ и ЮПPOG_YP_7.jpg

Описание: Z:Фото2022травень20ПОГ и ЮПPOG_YP_5.jpg

Згуртувавшись з поліцейськими офіцерами територіальних громад, правоохоронці розвозять гуманітарний вантаж по багатьом населеним пунктам та забезпечують родини необхідними речами.

Так, однією з таких гуманітарних місій, був виїзд до Степногірської та Біленьківської територіальних громад. Ювенальні поліцейські спільно з ПОГами доставили родинам пакунки з продуктами харчування, солодощами, речами особистої гігієни, підгузками, дитячим харчуванням, іграшками та канцелярією для діточок.

Описание: Z:Фото2022травень20ПОГ и ЮПPOG_YP_8.jpg Завдяки злагодженій роботі правоохоронців, десятки родин відчувають турботу та віру в те, що разом ми вистоїмо у цій страшній війні.

Чекаємо на перемогу та мир на нашій рідній Україні!

Напомним: Поліцейські нагадали запоріжцям про правила поведінки на воді 

Отдел коммуникации полиции Запорожской области

Comments
Загрузка ...
ru_RUРусский