Спонсор бойовиків «Л/ДНР» та прихильник анексії Криму Гаджієв – досі не під санкціями

Спонсор бойовиків «Л/ДНР» Гаджієв – не під санкціями та проживає в США
0 124

Спонсор терористів та прихильник анексії Криму Магомед Гаджієв намагається закріпитися у США. Ба-більше, олігарх навіть не внесений до жодних санкційних списків.

Так, згідно з наявною у відкритих джерелах інформацією Магомед Гаджієв здійснював планомірну діяльність з фактичної легалізації злочинів проти України. Будучи депутатом Держдуми російської федерації, він голосував за проєкт федерального закону № 475948-6 «Про ратифікацію Договору між російською федерацією та Республікою Крим про прийняття до російської федерації Республіки Крим та утворення у складі російської федерації нових суб’єктів».

Крім цього, у відкритому доступі є інформація про те, що Магомед Гаджієв організував власним коштом відправку військової техніки для бойовиків терористичних псевдодержавних утворень «Л/ДНР», які беруть участь у війні проти України.

Ватажок “ДНР” денис пушилін висловив подяку Магомеду Гаджієву за “всеосяжну підтримку та особисту участь у долі Донбасу” Фото: скриншот (УНІАН)

При цьому, за даними видання «Уніан» російський олігарх спокійно проживає на території США, куди він і його родина поїхали відразу після початку війни, і, за інформацією журналістів, повертатися до росії не мають наміру.

Варто зазначити, що згідно з чинним Законом України «Про санкції» Україна має суверенне право на захист національних інтересів, національної безпеки, суверенітету і територіальної цілісності України, протидії терористичній діяльності, а також запобігання порушенню, відновлення порушених прав, свобод та законних інтересів громадян України, суспільства та держави. Відповідно до цього можуть застосовуватися спеціальні економічні та інші обмежувальні заходи.


Згідно зі Статтею з Закону України «Про санкції» підставою для застосування санкцій є дії іноземної держави, іноземної юридичної чи фізичної особи, інших суб’єктів, які створюють реальні та/або потенційні загрози національним інтересам, національній безпеці, суверенітету і територіальній цілісності України, сприяють терористичній діяльності та/або порушують права і свободи людини і громадянина, інтереси суспільства та держави, призводять до окупації території.

Особливо небезпечним є те, що громадянин російської федерації досі не потрапив у жодні санкційні списки, відтак продовжує свою діяльність з метою знищення суверенної держави Україна, фінансує тероризм та підриває національну безпеку України.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська