«Стань помітним на дорозі»: у Жовкві поліцейські роздали дітям світлоповертальні жилети та браслети

0 121

Правоохоронці  провели для школярів вікторину на знання Правил дорожнього руху –  захід відбувся у рамках Тижня безпеки дорожнього руху, який проходить від 17 до 23 травня по всьому світу.

Сьогодні, 19 травня, співробітники відділу поліції № 5 Львівського районного управління поліції  провели вікторину для учнів шкіл Жовківської ОТГ, в якій перевірили їх знання з безпеки дорожнього руху.

У заході взяли участь 25 школярів у складі п’яти команд. Учасники продемонстрували гарні знання Правил дорожнього руху, дорожніх знаків, навички безпечної поведінки на дорозі, виконували практичні завдання, в яких шукали вихід з можливих небезпечних ситуацій, що можуть виникнути на дорозі.

Переможцями вікторини стала команда Сопошинської загальноосвітньої школи. Проте кожна команда отримала кубки,  грамоти та брошури із безпеки дорожнього руху. Крім того, усі учасники вікторини отримали подарунки – світлоповертальні жилети та браслети, які зроблять дітей помітними на дорозі.

Але найголовніше – школярі отримали необхідні знання та навички безпечної поведінки на дорозі, здатні зберегти життя та здоров’я.

Відділ комунікації поліції у Львівській області

 

 

 

 

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська