У Брюсселі стартувала програма Ukrainian Future Leaders: молоді українці пройдуть стажування в Європарламенті

0 15

24 жовтня в Брюсселі стартувала програма Ukrainian Future Leaders за підтримки Посольства України у Великій Британії та Представництва України при ЄС.

Про це повідомили в Посольстві України у Великій Британії на сторінці у Facebook.

Зазначається, що програма UFL спрямована на максимальне занурення молодих українських професіоналів і студентів, які мають зацікавленість та схильність до формування державної політики України, в інституції Європейського Союзу.

Програма стажування, яку адмініструє Українська студентська спілка (USU), дає можливість українцям віком 18-28 років отримати можливість стажування в Європейському парламенті строком на 6-8 тижнів. Запуск програми відбувається в критичний для нашої держави момент, оскільки вторгнення росії в Україну різко руйнує ключові засади становлення української молоді – доступу до навчання та професійного розвитку молодих українців”, – наголосили в посольстві.

У першому раунді програми троє молодих українців пройдуть стажування в офісах трьох депутатів Європарламенту з Польщі, Литви та Німеччини.

У посольстві наголосили, що конкурсанти пройшли суворий процес відбору, який складався з письмової заявки та співбесід з комісією. До її складу увійшли представники наукових кіл, міжнародних організацій та українського дипломатичного корпусу.

Трьох переможців було відібрано серед 194 прийнятних заявок до участі у програмі.

Основною метою цієї програми є зміцнення європейської траєкторії розвитку України шляхом створення масової спільноти майбутніх українських лідерів, які глибоко цінують і розуміють роботу європейських інституцій, з довгостроковим наміром сприяти реформуванню України та її вступу до ЄС.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська