У Дніпрі активісти вимагають позбавити мандата одіозного депутата Мішалова (фото)

0 756

4 листопада біля міської ради Дніпра розпочалась акція проесту. Активісти виступають з вимогою змусити одіозного депутата Вячеслава Мішалова повернути вкрадені на шкільному опаленні кошти та розповідають його колегам, на яких схемах збагатилась родина одіозного чиновника з державного бюджету.


“Сьогодні представники ГО “Стоп коруції” приїхали на чергову сесію Дніпровської міської ради, на якій мають вирішувати багато питань. Ми маємо намір потрапити на сесію та поспілкуватись із депутатами, а також у нас є декілька питань до одного з них – пана Мішалова. Він є депутатом та колишнім секретарем міськради. Під час його перебування на посаді, він збільшив свій сімейний бюджет (батько, дружина, сам Мішалов та інші родичі) на суму у понад 470 млн гривень. Усе це на реконструкціях набережної, мосту, котелень у дитячих садочках та школах та на інших тендерах, які проводила міська рада”, – наголосили активісти та додали, що особливо їх зацікавив виграний тендер компаній пана Дмитра Мішалова (батька експосадовця) на котельні, які мали будуватись для опалення дитячих садочків та шкіл.


“На тих місцях, де мали б бути котельні, ми побачили лише пустоти. Ми направляли запити і до шкіл і до міської ради. Відповідно до документів котельні є, а по факту їх немає. Саме тому, ми хочемо запитати в пана Мішалова – чому так сталось? Чому всі тендери на будівництво котелень вигравали фірми його батька? Де кошти та де котельні? Якщо немає котелень, ми вимагаємо повернути кошти в державний бюджет та провести новий тендер, щоб діти навчались не в рукавицях та пухових куртках, а в нормальних умовах”, – проголосили мітингуючі.


В рамках акції активісти почали роздавати депутатам міської ради листівки з питаннями до одіозного Мішалова.
Зазначимо, що сам хабармен на засідання поки так і не з’явився.


Нагадаємо, пан Мішалов працював секретарем міськради у 2016-2017 роках, за цей час фірми його дружини, батька та самого В’ячеслава виграли тендерів на майже пів мільярда гривень.
Одна з найпоказовіших схем – встановлення котелень у навчальних закладах Дніпра, про що “СтопКор” вже робив велике розслідування. Тоді ми з’ясували, що фірми родини Мішалова отримали багатомільйонний підряд на цей проєкт.
Окрім цього, щонайменше 2 котельні взагалі досі існують тільки на папері, хоч бюджетні гроші за них і заплатили.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська