У Дніпрі мажор-депутат Краснов влаштував ДТП

0 259

У Дніпрі сталося ДТП за участю позашляховика Toyota Land Cruiser 200 із кортежу депутата облради Руслана Краснова. За попередніми даними водій позашляховик пішов на обгін з порушенням і спровокував аварію з іншою автівкою.

Автопригода сталася на вулиці Старокозацькій, в районі Дніпропетровської обласної ради, пише сайт fttc.com

Вищевказаний позашляхових фігурував також і в іншій резонансній пригоді. У січні 2017 року на Набережній-заводській, він підрізав автомобіль, в якому знаходилися члени комісії комунальних служб, що перевіряють якість прибирання снігу на вулицях міста. З нього вийшли невідомі в масках і без жодних пояснень почали трощити автівку комісії. Через напад було пошкоджено 2 колеса та розбито скло.

Загід Краснов –депутат Дніпровської міськради і батько Руслана Краснова у 2008 році також влаштував ДТП, в якій покалічив людину, але серйозної відповідальності він не поніс.

Мешканці міста з цього приводу влаштували на місці аварії, на вулиці Набережно-заводській, акцію протесту. Вони вимагали позбавити батька та сина Краснових посвідчень водія та права керувати автомобілями, адже ті становлять небезпеку на дорогах і загрожують життю та здоров’ю мешканців міста.

Зі слів мешканців Дніпра, Краснов-молодший здійснює ДТП ледь не десятками щодня.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська