У Київському КПК розповіли про надсучасну амбулаторію для працівників

0 1 537

На Київському картонно-паперовому комбінаті облаштували надсучасну та професійну медичну амбулаторію.

Про це у коментарі журналістам розповів начальник амбулаторії Київського КПК Олександр Ременюк.

«Ми цінуємо та турбуємося про наших працівників, тож стараємося їх забезпечити найкращими умовами праці. Тут ми маємо власні фізіотерапевтичні кабінети, де безкоштовно проводять процедури. Крім того, в амбулаторії є апарати для проведення ультрависокочастотної терапії (УВЧ). Є також масажне обладнання та масажист, електрофорез, лімфодренажний прес, магнітотерапія, встановлена дошка Євмінова, шведська стінка та зала для лікувальної фізкультури, гінекологічне та урологічне обладнання, засоби для забору аналізів та інше», – розповів він.

За його словами, послугами амбулаторії співробітники комбінату можуть користуватися безкоштовно.
Але на цьому, медичні радощі для працівників не закінчуються. В їхньому розпорядженні – аптека на території підприємства та навіть автомобіль швидкої допомоги.

Кожного працівника забезпечують медичним страхуванням. Страховка покриває ліки та призначені аналізи чи діагностику. Цього року, навіть попри війну, воно було подовжене і на 2022 і на 2023 роки.

Зазначимо, що підприємство розташоване в місті Обухів на Київщині та є одним з найбільших підприємств повного циклу в Східній Європі з випуску картонно-паперової продукції. Київський КПК є частиною австрійської компанії Палп Мілл Холдинг ГмбХ. Компанія випускає продукцію за 4 напрямками – картон, гофроупаковка, лита тара для яєць і санітарно-гігієнічну продукцію під брендами Диво, Soffione, «Обухів 65», «Обухівський», а також для власних торгових марок (Private Label) українських і закордонних торговельних мереж.

У загальному випуску целюлозно-паперової продукції в Україні частка комбінату становить близько 30%.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська