У Тернопільської ОДА новий очільник

0 567

Президент України Володимир Зеленський призначив нового голову Тернопільської обласної державної адміністрації.

Ним став Володимир Труш, який останні 4 місяці був головою Рогатинської районної державної адміністрації Івано-Франківської області.

Про це свідчить указ президента, передает Громадське

Володимиру Трушу 39 років. У 2002 році закінчив Національний університет «Львівська політехніка» за спеціальностями «Фінанси» (магістр з економіки та підприємництва) та «Філологія» (бакалавр з філології). У 2019-му закінчив Дубенську філію Відкритого міжнародного університету розвитку людини «Україна» (бакалавр з права).

З 2002 по 2008 рік працював у структурі податкової міліції Івано-Франківської області. У 2016-2019 роках займався підприємницькою діяльністю — він є власником товариства «Кротер готівка», яке надає гроші у позику.

У декларації чиновник вказав будинок на понад 150 квадратних метрів у Рогатині, що на Прикарпатті. Крім того, Труш задекларував дві автівки: Lande Rover Range Rover 2008 року — вартість від 15 тисяч доларів; Ford Transit Connect 2011 року — від 5 тисяч доларів. Також разом з дружиною він задекларував 600 тисяч гривень готівки за 2018 рік.

Раніше Зеленський прийняв відставку попереднього голови Тернопільської обласної державної адміністрації Ігоря Сопеля.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська