«Все у свої руки»: в передмісті столиці намагаються захопити комунікації

0 906

Руйнують дороги та проводять альтернативну лінію без погодження власників землі.  У селі Северинівка Макарівського району частина людей вирішила провести нову лінію електромережі, інші жителі були категорично проти. Понад те, земля, на якій провели лінію, належить кооперативу «Северинівка», останні не давали дозволу на будь-які роботи.

Жителі, які вирішили провести альтернативну лінію, розповідають, що усе – для того, аби отримати зелений тариф. Усі документи з «Київобленерго» погодили. Замовником цих робіт виступає така собі пані Діана Гранцева, вона мешкає у цьому котеджному містечку.

За словами пані Гранцевої, під’єднатися до їхньої мережі зможуть усі охочі. До слова, пані Гранцева – дружина скандально відомого Івана Гранцева. Разом із сім’єю вони мешкають у цьому котеджному містечку. Про чоловіка та його «добрі» справи розповімо згодом.

Голова кооперативу Ігор Чавтуров розповідає, що альтернативна лінія потрібна містечку – це всі підтверджують. Але – не тими  методами, якими почала працювати ця група людей.

Понад те, частина мешканців, які проводили цей дріт, звернулися до голови Ясногородської сільської ради, який із ними зробив це погодження. Але земля не належить Ясногородській сільській раді, а викуплена у неї і належить садовому товариству «Діо Груп». І рішення про проведення лінії мали погодити на спільних зборах кооперативу.

А тепер повернімося до пані Гранцевої, яка є замовником робіт, та її чоловіка. Хто ж такий Іван Гранцев? Це адвокат, власник та засновник юридичної компанії «Гранцев і партнери», керівник і бенефіціар низки підприємств та організацій. З кінця «буремних 90-х» він входить до орбіти Андрія Портнова.

Прізвище Гранцева фігурує у гучній справі про рейдерський «віджим» кондитерської фабрики «Житомирські ласощі». Також з адвокатською діяльністю Івана Володимировича журналісти-розслідувачі  пов’язують і захоплення НВП «Сатурн», Київського суднобудівного-судноремонтного заводу та ЗАТ «Укрспецавтоматика», а компанія ПАТ «Столичний», якою де-факто володіють Гранцев та Портнов, заволоділа підприємствами «Київвзуття», «Мода», «Львівський ЦУМ», «Жовтневий універмаг» та «Київмашпостачзбут».

Саме Гранцев разом зі своїми поплічниками розпочали масований рейдерський наступ на котеджне містечко «Северинівка» і намагаються  монополізувати обслуговування мереж.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська