Викликає подив: У ЗМІ назвали кандидатуру на посаду директора київської “Муніципальної охорони”

0 1 663

Автор: Олександр Краснопьоров, Security UA

Як головний редактор спеціалізованого інформаційного агентства з питань безпеки життєдіяльності, я утримувався від надання оцінок роботі спочатку ГФ “Муніципальна Варта”, а потім — КП “Муніципальна охорона”. Чому? Тому що, по-перше, за справу охорони столичного майна взялися ветерани АТО. Люди, які у критичний момент встали на захист Батьківщини, за визначенням мають найвищу ступень довіри і авторитету. А по-друге, я бачив у задумі мера зародок майбутньої муніципальної поліції, яка може покласти край радянському паскудству в обличчі сучасної комерційної поліцейської охорони.

Проте, на жаль, нову структуру з самого початку супроводжували численні скандали. Це можна було б пояснити, з одного боку, “хворобами росту”, а з іншого — відсутністю якісного законодавства, що регламентує діяльність “муніципалів”. Так чи інакше, але “Муніципальна охорона” не стала ключовим осередком на ринку охоронних послуг, не увійшла до кола фахової організованої спільноти та, відповідно, не стала запобіжником поширення поліцейського охоронного бізнесу.

За інформацією джерел Security UA, нещодавно мер Києва Віталій Кличко вирішив навести лад всередині, так би мовити, свого “війська”. Градоначальник запропонував посаду керівника КП “Муніципальна охорона” людині на ім’я Андрій Володимирович Кучерявий. Той нібито погодився і невдовзі має посісти крісло головного столичного охоронника.

Відомо, що пан Кучерявий у 2016-17 роках був начальником штабу ССО. Офіційної інформації про нього немає, проте учасники АТО, з якими спілкувалися журналісти Security UA (а серед них — беззаперечні авторитети і патріоти) були одностайні: ця людина є безчесною, аморальною та безпринципною.

 Banya Kuch      
Скріншот відео з Ютуб, канал “Андрей Сухомлин”

Інтернетом “гуляє” ролик, у якому генерал Кучерявий здійснює перевірку боєздатності військової частини. “Перевірка” відбувається…. у лазні. П’яний оголений генерал пихато сидить за столом у компанії послужливих старших офіцерів. Поруч з ним “військовому мистецтву” навчається парубок, ймовірно, генеральський син… 

Якщо вірити журналісту Алексу Крапивину, Кучерявий аж ніяк не дотягує до бойового генерала. Ба більше: він втік (точніше, сховався за наказом про переведення) з країни у 2014-15 роках, а потім “купив” собі високу генеральську посаду; Кучерявий, як виходець з піхоти, не лише не став “своїм” у ССО, він розігнав нормальних офіцерів і зайнявся окозамилюванням, чим нашкодив армії гірше за російських шпигунів.

Security UA поважає журналістські стандарти, і тому я не можу сліпо довіряти джерелам, тим більш, робити висновки на підставі заяв людей, які просять не згадувати їхнє ім’я. Тому я публічно звертаюсь до пана Кучерявого з проханням надати глибинне інтерв’ю про свій життєвий шлях та бачення своєї місії на посаді керівника комунального підприємства “Муніципальна охорона”.

Впевнений, що після виходу цього інтерв’ю шановний мер Віталій Кличко матиме змогу більш прискіпливо подивитись на кадрове призначення, яке заплановано, і яке, безумовно, викличе колосальне обурення з боку справжніх ветеранів АТО.

P.S. Інтуїція мені підказує, що ринок охорони після призначення цієї людини краще не стане. Скоріше, навпаки: на охоронні підприємства чекає нова хвиля корупції, правової невизначеності та недобросовісної конкуренції.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська