Викрито підпільний цех із виробництва фальсифікованого алкоголю – на Запоріжжі 4-м учасникам злочинного угруповання повідомлено про підозру

0 23
За процесуального керівництва Запорізької обласної прокуратури викрито та припинено незаконну діяльність злочинного угруповання, яке займалось  виготовленням, зберіганням та збутом на території Запорізької області фальсифікованого алкоголю.

 

За даними слідства, мешканець одного з районних центрів області організував на території свого домоволодіння нелегальний бізнес з виробництва алкоголю. Для реалізації свого злочинного плану залучив 3-х своїх знайомих. Облаштувавши підпільний цех необхідним спецобладнанням, особи незаконно  виготовляли  алкогольну продукцію, пляшки якої обклеювались власновиготовленими підробленими марками акцизного податку. У подальшому алкоголь реалізовувався під виглядом відомих українських брендів через «підконтрольні» дрібні торгівельні мережі Запорізької та Херсонської областей.

 

За результатами обшуків правоохоронцями вилучено понад 4 т спирту, майже 2 т фальсифікованої лікеро-горілчаної суміші, понад 2 т готової алкогольної продукції, спецобладнання, підроблені марки акцизного податку тощо.

 

Наразі 4-м учасникам організованої злочинної групи повідомлено про підозру за фактом незаконного виготовлення, зберігання та збуту незаконно виготовлених підроблених марок акцизного податку та алкогольних напоїв, що становлять загрозу для життя і здоров’я людей (ч. 3 ст. 199, ч. 3 ст. 28, ч. 1 ст. 204 ч. 3 ст. 204 КК України).

 
Comments
Завантаження...
ukУкраїнська