Винахідливі хабарники: у ДБР назвали топ-5 способів корупціонерів позбутися грошей під час затримання

0 32

У Державному бюро розслідувань назвали 5 найсмішніших спроб затриманих під час отримання хабаря позбутися грошей.

Цей рейтинг був опублікований на сторінці ДБР у соціальній мережі “Фейсбук”.

Ось що пишуть у Державному бюро розслідувань:

1. Порвати та з’їсти. Подібний випадок трапився в Одесі. Під час затримання посередник посадовця виправної колонії почав тікати, а одержані гроші рвав та викидав по дорозі. А у Хмельницькому посадовець не лише рвав долари, а й запихав їх до рота. Рвав і їв, їв і рвав. Щось вдалося проковтнути, решту – також порозкидав дорогою. Згодом працівникам ДБР довелося по шматках збирати розкидані купюри, робити експертизу, щоб встановити який шматок до якої купюри належить.

2. Злити в унітаз. У Краматорську співробітниця донецького управління Державної міграційної служби під час затримання вибігла до туалету та злила гроші в унітаз. Водночас, такий «креатив» не врятував посадовицю від відповідальності.

3. Викинути з вікна. У Харкові поліцейський–хабарник намагався позбутися грошей, викидаючи купюри із вікна власного авто під час переслідування.

4. Сховати. На Львівщині поліцейський намагався сховати хабар у морозильній камері холодильника, що належав відділку поліції.

5. Сказати, що мені їх підкинули . Але найчастіше хабарники не можуть нічого придумати кращого ніж «відхреститися» від грошей”

У ДБР так попереджують всіх охочих до грошей чиновників: “вам нічого не допоможе, докази будуть зібрані і ви постанете перед судом.Єдиний спосіб уникнути відповідальності – не брати хабарі!”.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська