Забудова Микільської Слобідки: в мікрорайоні може з’явитися сучасний пляж і басейн

0 245

Девелопер “Нова Слобідка” оголосив про намір інвестувати 50 млн грн у доброустрій території мікрорайону й залучає громаду до спільного визначення пріоритетних напрямків розвитку. Так, вже незабаром навколо забудови на Микільській Слобідці може з’явитись сучасний пляж, велодоріжки, спортцентр, крита ковзанка і басейн, зазначив власник компанії Олександр Стельмащук.

Для визначення пріоритетних напрямків інвестування коштів, дослідницька компанія «Ю.С.С.» на замовлення девелопера провела соціологічне опитування мешканців багатоквартирних будинків, розташованих поблизу майбутньої забудови Микільської Слобідки.

Крім того, в рамках проєкту «Я ❤️ Слобідку» компанія оголосила про старт збору пропозицій для розподілу 50 млн на виконання комплексу робіт в інтересах місцевих жителів.

Адже 50 млн грн – це значна сума, яка становить близько чверті від загальної суми річного громадського бюджету Києва. Цих коштів достатньо, аби обладнати камерами відеоспостереження пів сотні типових мікрорайонів або забезпечити благоустрій 70-ти скверів.

Як показало дослідження, понад чверть респондентів (25,8%) найбільше хотіли б мати комфортний простір для відпочинку, а кожен п’ятий житель району забудови Микільської Слобідки (21,5%) вважає одним із пріоритетів безпечність паркової зони.

Серед найбільш бажаних інфраструктурних об’єктів у парковій зоні респонденти частіше за все називали бесідки, павільйони й навіси (52,5%), а також дитячі майданчики (32,7%), доріжки для велосипедистів (31,4%) та зони для вигулу собак (30,9%).

Переважна більшість місцевих мешканців також висловилася за проведення реконструкції та покращення благоустрою набережної Дніпра в межах їхнього мікрорайону. Майже 90% опитаних жителів Микільської Слобідки підтримують ідею створення в межах їхнього мікрорайону першого в Києві інклюзивного пляжу та будівництво басейну для дітей та дорослих.

Як свідчить аналіз проєктів, представлених за останні роки мешканцями мікрорайону в рамках розподілу громадського бюджету Києва, громаді не вистачає безпечних і комфортних місць для спортивного дозвілля та фінансування для облаштування таких майданчиків. 

Інвестиції, що будуть виділені девелопером у рамках створення комфортного простору довкола забудови Микільської Слобідки, можуть значно поліпшити стан речей зі спортивною інфраструктурою та місцями для відпочинку в мікрорайоні, зазначають у ТОВ “Нова Слобідка”.

Зокрема, вже незабаром у мікрорайоні може з’явитися низка нових об’єктів, що будуть доступні як для мешканців майбутньої забудови на Микільській Слобідці, так і для всіх киян:

  • сучасна набережна з велодоріжками, а чистий пляж із шезлонгами, комфортними душовими, переодягальнями, громадськими вбиральнями, велопаркінгами тощо;
  • багатофункціональний спортцентр з футбольним полем, волейбольним майданчиком, зоною для кросфіту, дитячим майданчиком, сучасним роликодромом; 
  • інклюзивна зона здоров’я з підіймачами та доріжками для маломобільних груп населення, людей поважного віку, батьків з дитячими візочками;
  • крита льодова ковзанка і сучасний закритий басейн для дітей та дорослих.

У девелоперській компанії підкреслюють: спираються на існуючу міжнародну практику й готові якнайшвидше укласти соціальний договір із громадою для того, щоб спільно сформувати дійсно безпечний і комфортний життєвий простір довкола забудови Микільської Слобідки.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська