Загід Краснов шпигує для РФ? Активісти звернулися до ВРУ через дніпровського політика

0 266

Депутат Дніпровської міськради Загід Краснов може бути кремлівським агентом? Щодо політика 18 листопада під ВРУ активісти вимагали застосування санкцій.


Зокрема, представники ВГО «Спільна варта» виступили з промовою, в якій розповіли про бізнес Загіда Краснова з сепаратистом з РФ Олегом Царьовим, а також про його любов до країни-агресора.


На думку активістів Краснов має поповнити санкційний список та стати наряду з іншими особами. Вони заявляють, що це безпрецендентна ситуація, на яку можновладці зобов’язані звернути увагу.


«Шпигуни з РФ заполонили крісла українських державних службовців. Краснов може безсоромно передавати будь-яку внутрішню чи службову інформацію до представників окупантів», – додали вони.


Мітингувальники заявляють, що хочуть привернути увагу параламентарів до депутата та бізнесмена з міста Дніпро на ім’я Загід Краснов. За їхніми словами, він є другом відомого сепаратиста Олега Царьова та постійно їздить до РФ заради своїх бізнес-інтересів.


«Його підприємства ведуть економічну діяльність з країною-агресором – це експорт та імпорт. Він закуповує деталі для свого заводу, обсяги закупівель складають мільйони гривень. У той час, поки ми воюємо на сході з країною-окупантом, Загід Краснов їздить до них у гості та товаришує з такими особами, як Царьов та йому подібними», – наголосили вони.


Активісти провели розслідування та назвали прізвища людей, які пов’язують Краснова з Царьовим – це Леонід Лук’янов та Олександр Даценко. Вони також розповіли про зв’язок фірм дніпровського політика з фірмами Царьова.


На плакатах учасників акції були такі гасла: «Загід Краснов – кремлівський проєкт?» та «Санкції щодо РФ – лише на папері?».


Примітно, що Краснов постійно їздить до РФ та не приховує цього. Так само і його син Руслан, який до речі обіймає посади депутата Діпровської облради. Останній постійно їздить до Москви та викладає фото розкішних готелів, хизуючись відпочинком у країні-агресорі.


Чи можуть члени родини Краснових «зливати» інформацію окупантам під час своїх поїздок – активісти закликали МВС, СБУ, РНБО та ВРУ розібратися в ситуації.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська