Замість Росії потяги возитимуть українців у ЄС – Омелян

0 444

Володимир Омелян заявив, що припинення пасажирського залізничного сполучення з Росією має більше плюсів, ніж мінусів. Міністр також зауважив, що у разі реалізації цього плану, українці й далі подорожуватимуть у Росію, однак через Білорусь.

Новину передає «Преса України».

Міністр інфраструктури Володимир Омелян продовжує запевняти, що ідея припинення залізничного сполучення України та Росії має виключно позитивні сторони. У новому інтерв’ю він закликав не вестись на маніпуляції.

За його словами, Мінінфраструктури разом з іншими органами влади вже розробило пропозиції, які допоможуть втілити задум в реальність. Міністр також зауважив, що пропозиції має бути затверджене на засіданні Кабінету Міністрів або РНБО.

«Я сподіваюся, що після їх затвердження ми зможемо голосно про них заявити і пояснити», – зазначив Омелян.

При цьому український міністр розповів, що за останні два роки пасажиропотік до Росії знизився. Крім того, збільшився попит на внутрішні перевезення. Омелян також зазначив, що потяги, які поки прямують до РФ, можуть бути використані для здійснення поїздок в інші напрямки.

«Вони будуть генерувати такий самий прибуток або навіть більший прибуток від перевезень в ЄС», – додав він.

Міністр звернув увагу на те, що українці уже придумали план дій у разі припинення залізничного сполучення з Росією. Як відомо, деякі заробітчани попередили, що будуть їздити у Білорусь, а звідти у Росію. На думку Омеляна, подібне раніше пережили країни Балтії.

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська