Запорізькі ювенальні поліцейські забезпечили гумдопомогою найменших майбутніх захисників України

0 16

Протягом усього тижня правоохоронці відвідували родини переселенців і сім’ї, які опинилися в складних життєвих обставинах та мають на вихованні маленьких діточок. Працівники поліції роздали нужденним необхідну допомогу, яку зібрали ювенальні поліцейські з Чернівецької області спільно з волонтерами.

Українці з різних куточків держави продовжують об’єднуватися та робити добрі справи задля нашої спільної перемоги. Колеги із західної України спільно із волонтерськими організаціями доклали зусиль аби зібрати та передати до Запоріжжя гуманітарну допомогу для родин, які її потребують.

Протягом тижня інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими офіцерами громад Запорізької області розвозили пакунки з гумдопомогою сім’ям, в яких виховуються маленькі діти.

В деяких родинах малюкам виповнилося лише декілька місяців, а їм вже доводиться переживати жахіття війни. Тому, в першу чергу, дитяче харчування, засоби особистої гігієни та інші необхідні речі отримали родини з маленькими зірочками.

Також поліцейські відвідали сім’ї з дітьми, які потребують допомоги та соціального захисту.

Дітлахам надали іграшки, канцелярські приладдя та розвиваючі ігри, а родинам, в яких вони виховуються – продукти харчування та речі першої необхідності.

Продовжуємо й надалі робити добрі справи разом! Все буде Україна!

Нагадаємо: Піклуємося про кожного: у Запоріжжі поліцейські доставили літнім людям гумдопомогу 

Відділ комунікації поліції Запорізької області

Comments
Завантаження...
ukУкраїнська