Запорізькою обласною прокуратурою підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 році

0 41
У Запорізькій обласній прокуратурі 22 липня 2021 року проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури області у першому півріччі 2021 року.

 

Під час відкриття наради зауважено, що створенням у березні  цього року окружних прокуратур завершено процес реформування системи органів прокуратури,  проте триває вирішення питань кадрової наповненості  всіх структурних ланок. Наразі триває добір на зайняття вакантних адміністративних посад в органах прокуратури та на зайняття вакантних посад прокурорів в окружних прокуратурах.

 

Обговорюючи результати роботи прокурорів у першому півріччі 2021 року, керівник зазначив, що органами прокуратури області у цілому забезпечено належний стан виконання обов’язків на пріоритетних напрямах, проте є наявний ряд  проблемних питань, які потребують як невідкладного вирішення, так і  постійної уваги органів прокуратури.

 

За підсумками наради окреслено заходи, спрямовані на підвищення ефективності діяльності відомства, та визначено першочергові завдання на ІІ півріччя 2021 року.

 
Comments
Завантаження...
ukУкраїнська
ru_RUРусский ukУкраїнська